Terminuotieji indėliai

Terminuotasis indėlis yra vienas geriausių trumpalaikio (iki 5 metų) taupymo įrankių – saugiausias laisvų lėšų panaudojimo būdas, už kurį gaunate vienas didžiausių palūkanų Lietuvoje. Terminuotasis indėlis yra puiki taupymo priemonė, be to, ištikus nelaimei ar prireikus pinigų, juos galima greitai atsiimti.

Protingas asmeninių finansų valdymas siūlo sukaupti 3–6 mėnesių dydžio santaupas nenumatytiems gyvenimo atvejams. Šią suma patariama investuoti į mažiausios rizikos priemones – indėlius. Tai yra puikus būdas taupyti: Jei Jūs ar Jūsų šeima sukaupė 500 eurų, nelaikykite jų stalčiuje! Šitaip per 5 metus neteksite bent 50 eurų, kuriuos gautumėte už indėlį su 2 proc. metinėmis palūkanomis!

Daugiau informacijos apie indėlius Jūsų kredito unijoje.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

Papildomą informaciją indėlininkams rasite čia.

Primename, kad terminuotojo indėlio sutartį galite sudaryti ne tik atvykę į kredito uniją, bet ir nuotoliniu būdu, naudojantis el. bankininkystės sistema „i-Unija“.